HAKKIMIZDA

BELSOFT , bilişim ve iletişim teknolojileri alanında müşterilerine katma değerli yüksek teknolojili çözümleri sunmaktadır. Güncel teknolojileri Ar-Ge yaklaşımıyla katma değer odaklı sunan BELSOFT, müşteri memnuniyetini sürekli artıracak nitelikli ve inovatif çözümler üretmekte, yeni nesil çözümlerini ulusal teknolojik dönüşümüne katkı sağlamak için geliştirmektedir.

BELSOFT , yaşamış olduğumuz dünyayı hızla dönüştüren bilgi çağının, sürekli olarak üstün çözümler gerektireceğinin bilinciyle geliştirdiği çözümlerini, orta ve uzun vade de dünya pazarlarında rekabet edebilen ürünlere dönüştürmeyi hedeflemektedir. Bilgi teknolojilerini fayda odaklı, uygun zaman ve doğru konumlanma ile müşterilerimize sunmak, müşteri memnuniyetini sürekli artıracak, nitelikli ve verimli çözümler üretmek için çalışmaktayız.

BELSOFT , Ulusal pazarlarda yerel yönetimlere en yüksek teknolojiyi ve en verimli çözümleri sunmak için çalışanları, tedarikçileri ve iş ortakları ile takım ruhu içinde çalışmaktadır,  Daha iyi bir gelecek, bilgi teknolojileri ile şekillenecek olup öncelikli hedefimiz ulusal bilgi teknolojilerine dayalı çözümler sunmak ve bu çözümleri uluslararası pazarda da ihraç edilebilir, rekabet edebilir ürünlere dönüştürmektir.