Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemiz, https://belsoft.com.tr ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer siteler dahil olmak üzere, hakkınızda toplayabileceğimiz herhangi bir kişisel bilgiyle ilgili olarak gizliliğinize saygı duymak ve geçerli yasa ve yönetmeliklere uymak Belsoft Bilişim’in politikasıdır.


Bu politika 9 Haziran 2021 tarihinden itibaren geçerlidir ve en son 9 Haziran 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Topladığımız Bilgiler

Topladığımız bilgiler, hem hizmetlerimizden ve promosyonlarımızdan herhangi birini kullanırken veya bunlara katılırken bize bilerek ve aktif olarak sağladığınız bilgileri hem de ürünlerimize ve hizmetlerimize erişim sırasında cihazlarınız tarafından otomatik olarak gönderilen tüm bilgileri içerir.

Günlük Verileri

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, sunucularımız web tarayıcınız tarafından sağlanan standart verileri otomatik olarak kaydedebilir. Cihazınızın İnternet Protokolü (IP) adresini, tarayıcınızın türünü ve sürümünü, ziyaret ettiğiniz sayfaları, ziyaretinizin saatini ve tarihini, her sayfada geçirilen süreyi, ziyaretinizle ilgili diğer ayrıntıları ve içinde meydana gelen teknik ayrıntıları  karşılaşabileceğiniz herhangi bir hata ile birlikte içerebilir.

Lütfen bu bilgilerin tek başına kişisel olarak tanımlayıcı olmayabileceğini, ancak bireysel kişileri kişisel olarak tanımlamak için diğer verilerle birleştirilmesinin mümkün olabileceğini unutmayın.

Bilgilerin Toplanması ve Kullanımı

Web sitemizde aşağıdakilerden herhangi birini yaptığınızda sizden kişisel bilgiler toplayabiliriz:

İçeriğimize erişmek için bir mobil cihaz veya web tarayıcısı kullandığınızda,
E-posta, sosyal medya veya benzer teknolojiler aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde

Bilgileri aşağıdaki amaçlarla toplayabilir, tutabilir, kullanabiliriz ve kişisel bilgiler bu amaçlarla uyumlu olmayan bir şekilde daha fazla işlenmez:

Hakkınızda topladığımız bilgileri, diğer güvenilir kaynaklardan aldığımız genel bilgiler veya araştırma verileriyle birleştirebileceğimizi lütfen unutmayın.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Kişisel bilgileri topladığımızda ve işlediğimizde ve bu bilgileri saklarken, kayıp ve hırsızlığın yanı sıra yetkisiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya değiştirmeyi önlemek için ticari olarak kabul edilebilir yollarla koruyacağız.


Bize sağladığınız kişisel bilgileri korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacak olsak da, hiçbir elektronik iletim veya saklama yönteminin %100 güvenli olmadığını ve hiç kimsenin mutlak veri güvenliğini garanti edemediğini öneriyoruz. Herhangi bir veri ihlaliyle ilgili olarak bizim için geçerli olan yasalara uyacağız.

Hizmetlerimiz dahilinde kendi bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için herhangi bir şifreyi ve genel güvenlik gücünü seçmekten siz sorumlusunuz.

Kişisel Bilgilerinizi Ne Kadar Süre Tutarız

Kişisel bilgilerinizi yalnızca ihtiyacımız olduğu sürece saklarız. Bu süre, bu gizlilik politikasına uygun olarak bilgilerinizi ne için kullandığımıza bağlı olabilir. Kişisel bilgileriniz artık gerekli değilse, sizi tanımlayan tüm ayrıntıları kaldırarak bunları sileriz veya anonim hale getiririz.


Bununla birlikte, gerekirse, yasal, muhasebe veya raporlama yükümlülüğümüze uymak veya kamu yararı, bilimsel veya tarihsel araştırma amaçları veya istatistiksel amaçlarla arşivleme amaçlarıyla kişisel bilgilerinizi saklayabiliriz.

 

Çocukların Gizliliği

Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin hiçbirini doğrudan 13 yaşın altındaki çocukları hedeflemiyoruz ve 13 yaşın altındaki çocuklar hakkında bilerek kişisel bilgi toplamıyoruz.

Kişisel Bilgilerin Üçüncü Şahıslara Açıklanması

Kişisel bilgileri şu kişilerle paylaşabiliriz:


Örneğin BT hizmet sağlayıcıları, veri depolama, barındırma ve sunucu sağlayıcıları, reklamcılar veya analitik platformları çalışanlarımız, yüklenicilerimiz gibi, hizmetlerini sunmalarını sağlamak amacıyla şirketimizin üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının bir ana şirketi, yan kuruluşu veya iştiraki, ve/veya ilgili kuruluşlar, mevcut veya potansiyel acentelerimiz veya iş ortaklarımız, herhangi bir rekabet, çekiliş veya promosyonun sponsorları veya destekleyicileri, herhangi bir fiili veya muhtemel olayla bağlantılı olarak yasaların gerektirdiği şekilde mahkemeler, mahkemeler, düzenleyici makamlar ve kanun uygulayıcı memurlar işletiyoruz. yasal işlemler veya yasal haklarımızı oluşturmak, kullanmak veya savunmak için, aracılar veya alt yükleniciler dahil olmak üzere, bize bilgi, ürün, hizmet sağlamada bize yardımcı olan veya verileri toplamanız ve işlemeniz için üçüncü taraflara doğrudan pazarlama yapan üçüncü taraflar.

 

Kişisel Bilgilerin Uluslararası Transferi

Topladığımız kişisel bilgiler, bizim veya ortaklarımızın, bağlı şirketlerimizin ve üçüncü taraf sağlayıcıların tesislerinin bulunduğu yerde saklanır ve/veya işlenir. Kişisel bilgilerinizi sakladığımız, işlediğimiz veya aktardığımız konumların, bilgileri ilk sağladığınız ülke ile aynı veri koruma yasalarına sahip olmayabileceğini lütfen unutmayın. Kişisel bilgilerinizi diğer ülkelerdeki üçüncü taraflara aktarırsak: (i) bu aktarımları geçerli yasanın gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştireceğiz; ve (ii) aktarılan kişisel bilgileri göz önünde bulundurarak koruyacağız

Belsoft Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. © Bu web sitesinde bulunan materyal ve içeriklerin tüm hakları saklıdır
BİZİ ARAYIN